Praca: Asystent / Asystentka Działu Księgowości

Ogłoszenie numer: 4502631, z dnia 2021-04-19

Asystent / Asystentka Działu Księgowości

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Asystent/ka Działu Księgowości odpowiedzialna będzie za obsługę programów księgowych, w tym wystawianie faktur, obsługę kasy fiskalnej, przygotowanie statystyk oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów księgowych.

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur sprzedaży, pro forma
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Sporządzanie statystyk sprzedaży z wykorzystaniem danych z programu księgowego
  • Kontrola nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych
  • Dekretacja dokumentów księgowych
  • Bieżące wsparcie Działu Księgowego

Wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
  • Biegła znajomość systemu Windows, pakietu MS Office, głównie programu Exel
  • Mile widziane doświadczenie z programem Sage Symfonia
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność i skrupulatność

Oferujemy

  • Szansę rozpoczęcia kariery zawodowej w Dziale Księgowości
  • Absorbującą prace
  • Stabilność zatrudnienia
  • Miłą atmosferę w pracy