Praca: Elektromechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Elektromechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Polanka Wielka
Numer: StPr/jokr/20/0714
OBOWIĄZKI:
samodzielna naprawa alternatorów, rozruszników, diagnozowanie i naprawa układów elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku - min. 3 miesiące, umiejętność samodzielnej naprawy alternatorów, rozruszników, diagnozowania i naprawy układów elektrycznych.Miejsce wykonywania pracy: Polanka Wielka, ul. Długa 78.Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony - 3 miesięcy z możliwością przedłużenia, zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy - pół etatu, praca w systemie jednozmianowym, rozpoczęcie pracy od 8:00.

Miejsce pracy:

Polanka Wielka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu