Praca: Elektryk urządzeń chłodniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Elektryk urządzeń chłodniczych
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0256
OBOWIĄZKI:
Montaż urządzeń chłodniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie min zasadnicze zawodowe doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, uprawnienia SEP, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, odpowiedzialność zaangażowanie. umiejętność pracy w zespole. Umowa o pracę bezpośrednio w firmie, wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika. Praca na jedną zmianę od 7:00 -15:00, możliwość zatrudnienia od zaraz, okres zatrudnienia 3 miesiące okres próbny z możliwością pracy stałej. CV wysyłać na adres hello@nicacoolers.com . Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę NICA Coolers Sp. z o.o., oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (RODO)"

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni