Praca: Elektryk

Ogłoszenie numer: 2422751, z dnia 2019-04-14

VAN STEV Sp. z o.o. Sp. k.

outsourcing pracowniczy

Elektryk

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Poszukujemy elektryków do pracy na terenie całych Niemiec

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec,
  • wykształcenia kierunkowego,
  • uprawnienia SEP 1kV lub wyższe,
  • doświadczenia przy pracach elektrycznych,
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy przy zleconych zadaniach,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • zapewnione zakwaterowanie oraz transport do pracy,
  • niezbędną odzież roboczą oraz narzędzia do wykonywania pracy,
  • pakiety medyczne.