skip to Main Content

Praca: Hydraulik


Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Hydraulik
Miejsce pracy: Polekarcice
Numer: StPr/20/0364
OBOWIĄZKI:

prace hydrauliczne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Polekarcice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: R+S solutions Holding AG
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-09-17

  • Demontaż i montaż elementów i rurociągów na liniach zasilających.Systemy grzewcze w nowych budynkach i modernizacja starych systemów grzewczych;Końcowy montaż zlewozmywaków, kabin prysznicowych, toalet i innych...

Firma: PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-09-11

  • Arbeitsort: Katowice lub Home officeBranche: Metallurgie  AUFGABEN:Anlage und Pflege von Norm- und Katalogteilen insbesondere im Bereich VerrohrungErstellung von StücklistenErstellung konfigurierbarer Materialien in...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Grybów
  • Opublikowano: 2020-09-02

  • POMOC W WYKONYWANIU INSTALACJI WOD.-KAN., GAZOWYCH I CO, POMOC W MONTAŻU PRZYBORÓW SANITARNYCHWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-08-30

  • Montaż systemów sanitarnychWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Back To Top