Praca: Kierowca samochodu osobowego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5888
OBOWIĄZKI:
Dokonywanie codziennej obsługi pojazdu pod względem wyposażenia pojazdu zgodnie z prawem ruchu drogowego, przepisami bhp i ppoż. oraz bieżąca konserwacja, utrzymanie czystości karoserii i wnętrza pojazdu. Przestrzeganie wyznaczonych terminów i przebiegu kilometrów zobowiązujących do przeprowadzania badań technicznych i przeglądów serwisowych pojazdów. Prawidłowe zabezpieczenie pojazdów podczas postoju i garażowania. Ewidencjonowanie przejazdów samochodów służbowych na kartach drogowych w zakresie godzin pracy, przebiegu pojazdu i ilości tankowanego paliwa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie