Praca: Kierownik ds. audytu wewnętrznego / el internal control manager

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik ds. audytu wewnętrznego / el internal control manager
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3623
OBOWIĄZKI:
Dążenie do zwiększenia przejrzystości oraz wiedzy w działaności EL w zakresie ryzyka kontroli oraz rozpoznawania korzyści, zrozumienia procesów i interfejsów do innych działań związanych z zarządzaniem ryzykiem. Wspieranie odpowiednich kontrolerów elektryfikacji i CFM w osiąganiu ich celów w zakresie kontroli wewnętrznej nad sprawozdawczością finansową (ICOFR), w tym identyfikacja, przegląd i działania następcze dotyczące stanu ICOFR i środków zaradczych. Ustanowienie planu działań w celu usprawnienia ram kontroli wewnętrznej we współpracy z odpowiednimi kontrolerami i CFM, właścicielami procesów i kontroli, GBS, RE i ARIC, wspieranie i monitorowanie ich wdrażania.Kierowanie i /lub wspieranie wdrażania ulepszeń projektowania procesów i kontroli, standaryzacja procesów i kontroli w celu uproszczenia i zracjonalizowania środowiska kontroli oraz wspierania osiągania celów biznesowych. Prowadzenie działalności w zakresie elektryfikacji w celu lokalnego wdrażania wszystkich istotnych aspektów RAM zarządzania, w szczególności przepisów korporacyjnych i biznesowych, tabel autoryzacji ustalonych przez korporację, biznes i organizację lokalną. Wspieranie i nadzorowanie procesu oceny niedociągnięć i środków zaradczych oraz proaktywna współpraca z właścicielami procesu i kontroli w celu ustalenia odpowiednich plnaów naprawczych, zajmujących się podstawowymi przyczynami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie: Wyższe, kierunek wykształcenia: Ekonomia. Doświadczenie zawodowe: minimum 6 lat doświadczenia zawodowego w obszarze audytu, w tym minimum 18 miesięcy na stanowisku starszego audytora. Umiejętności: umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy wielozadaniowej. Wymagana znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w międzynarodowej firmie oraz kontakt z klientami i biurami firmy za granicą. Pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatem.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie