Praca: Kierownik magazynu

Ogłoszenie numer: 3632764, z dnia 2020-09-11

Jesteśmy liderem produkcji artykułów bezglutenowych oraz niskobiałkowych na rynku polskim od ponad 15 lat.
Z dużym powodzeniem nasze wyroby zdobywają również rynki zagraniczne. Produkujemy według innowacyjnych receptur i technologii w naszym nowoczesnym zakładzie, który przeznaczony jest tylko
i wyłącznie do produkcji bezglutenowej. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy własne laboratoria: badawcze oraz rozwojowo- wdrożeniowe.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik magazynu

Miejsce pracy: małopolskie / Posądza

Opis stanowiska

  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu,
  • Koordynowanie projektów w zakresie rozwoju gospodarki magazynowej m.in.: dostosowanie i wdrożenie narzędzi systemowych, optymalizacja procesów magazynowych,
  • Nadzór przyjęć i wydań surowców do produkcji,
  • Zapewnienie jakości i terminowości dostaw wyrobów gotowych,
  • Kompletacja i nadzór nad dokumentacją magazynową,
  • Nadzór nad sprzętem magazynowym,
  • Zarządzanie zapasami i gospodarką magazynową,
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz jednostkami zewnętrznymi (w tym z magazynem zewnętrznym),
  • Nadzór nad przygotowaniem i sporządzaniem inwentaryzacji.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe z obszaru logistyki),
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania kilkuosobowym zespołem,
  • Dynamizm w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Praktyczna znajomość pakietu Office,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Samodzielność , zdolności organizacyjne, dokładność i zdyscyplinowanie,
  • Mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej, z grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.