Praca: Konserwator części / sprzętu

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Konserwator części / sprzętu
Miejsce pracy: Rabka-Zdrój
Numer: StPr/21/0343
OBOWIĄZKI:

- umiejętność montażu i demontażu urządzeń solaryjnych, - drobne naprawy urządzeń opalających, - segregacja części i podzespołów, - dbanie o czystość i estetykę.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Umiejętności: - wypełnianie dokumentacji technicznej.

Miejsce pracy:

Rabka-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu