Praca: Księgowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Księgowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1829
OBOWIĄZKI:
*prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPiR zgodnie z przepisami prawa podatkowego,*prowadzenie ewidencji VAT i sporządzanie deklaracji VAT,*naliczanie wynagrodzeń oraz składek ZUS,*dokonywanie rozliczeń podatku dochodowego od osób prawnych CIT oraz podatku dochodowego od osób fizycznych PIT,*współpraca i kontakty z klientami, organami podatkowymi oraz innymi instytucjami zewnętrznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Znajomość Obsługi Programu Optima

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

3 lata na stanowisku księgowa/ księgowy,dobra znajomość zasad prowadzenia , podatkowej książki przychodów-rozchodów, dobra znajomość przepisów podatkowych, znajomość programu Comarch-Optima, znajomość pakietu MS Office ,chęć uczenia się nowych zagadnień, zaangażowania w realizację powierzonych zadań, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu,

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie