Praca: Mechanik / konstruktor / operator cyklotronu

Ogłoszenie numer: 4069679, z dnia 2021-01-01

Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego

Polskiej Akademii Nauk
ogłasza konkurs na stanowisko „mechanik, konstruktor, operator cyklotronu”
w Dziale Cyklotronu AIC-144 (DCA) IFJ PAN

Mechanik / konstruktor / operator cyklotronu

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Wykonywanie obowiązków operatora cyklotronu,
  • przygotowanie dokumentacji oraz nadzór nad pracami mechanicznymi, remontowymi i modernizacyjnymi Cyklotronu AIC-144,
  • sprawdzanie systemów i usuwanie awarii Cyklotronu AIC-144,
  • gospodarka częściami zapasowymi,
  • udział w szkoleniach zewnętrznych oraz przygotowanie i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych,
  • nadzór i wykonywanie przeglądów okresowych Cyklotronu AIC-144.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżynier mechanik, konstruktor mechanik, itp.,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość podstaw projektowania,
  • obsługa AutoCad lub pokrewne,
  • dobry stan zdrowia.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w konstruowaniu maszyn, znajomość języka rosyjskiego, uprawnienia elektryczne do 1kV.

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilne warunki pracy,
  • pracę od 7:00 – 15:15 z możliwością pracy dwuzmianowej między 7:00 a 22:00.