Praca: Mechanik maszyn papierosowych

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Mechanik maszyn papierosowych
Miejsce pracy: Wielka Wieś
Numer: StPr/2020-11-18/2170
OBOWIĄZKI:
NAPRAWA I OBSŁUGA MASZYN PAKUJĄCYCH PRODUKUJĄCYCH WYROBY TYTONIOWE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : NAPRAWA I OBSŁUGA MASZYN FOCKE 350, FOCKE 500UPRAWNIENIA: CERTYFIKAT- OBSŁUGA MASZYN FOCKEZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH- ANGIELSKI; WOLOF - język senegalski

Miejsce pracy:

Wielka Wieś

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego