Praca: Mechanik

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Mechanik
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0433
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia. Sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych. Ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów. Umowa zlecenie 80 godzin miesięcznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 464 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie