Praca: Menedżer kontroli finansowej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer kontroli finansowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5620
OBOWIĄZKI:
-zabezpieczenie zbioru założeń finansowych i biznesowych / kluczowych wskaźników wydajności z rynków lub celów globalnych oraz zapewnić ich prawidłowe przełożenie na informacje finansowe podczas cykli finansowych;-wsparcie rynków/ regionów podczas cykli budżetowych we współpracy z organizacją Record To Record, aby zapewnić przygotowanie finansowe podmiotu prawnego, z głównym naciskiem na koszty i kapitał obrotowy;-dostarczanie analiz finansowych i wgląd w koszty / / rozwój kapitału obrotowego zespołom finansowym zajmującym się rynkiem / regionem / globalnym;-eskalowanie istotnych odchyleń i proponowanie działań naprawczych dla funkcji / kategorii / regionu / PMI Financial Reporting of Legal Entity;-zapewnienie, że rekordy do raportowania wyników organizacji spełniają wymogi dotyczące kosztów / kapitału obrotowego i odzwierciedlają kontekst biznesowy (np. Rozliczenia międzyokresowe);-efektywna współpraca z Centrum Ekspertyz Raportowych w celu przeprowadzenia obszernych analiz i doraźnych potrzeb w celu zaspokojenia zapotrzebowania rynku na wyniki finansowe;-współpraca z innymi grupami realizującymi proces IBS, aby zapewnić wysoką jakość obsługi klienta i zagwarantować ciągłe doskonalenie usług;-działanie jako pojedynczy punkt kontaktowy (SPOC) dla rynków / funkcji w regionie i zapewnienie najlepszych praktyk i wsparcie rynkowe w przypadku zmian modelu biznesowego / procesów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: preferowane biznes, finanse, księgowość lub dowolne. Doświadczenie zawodowe: min. 12 lat doświadczenia zawodowego w obszarze finansów (np. jako analityk finansowy, w dziale inwestycji), w tym min. 8 lat na stanowisku kierowniczym; umiejętności: certyfikat z księgowości, certyfikat CIMA z księgowości ds. rachunkowości zarządczej; biegła znajomość Microsoft Excel; wysoko rozwinięte umiejętności prezentowania danych i zdolność do pisania wsposób jasny, krótki i zwięzły; umiejętność wywierania wpływu i budowania zaufania, współpraca oraz zaangażowanie starszych partnerów biznesowych; silne umiejętności analityczne, zdolność do pracownia samodzielnie; znajomość języków obcych: angielski, niemiecki, rosyjski poziom znajomości: zaawansowany (angielski), zaawansowany (niemiecki), zaawansowany (rosyjski);główne języki komunikacji w firmie/zespole/z klientem/partnerami biznesowymi

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 27 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie