skip to Main Content

Praca: Monter instalacji sanitarnych


Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Monter instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Okleśna
Numer: StPr/20/1109
OBOWIĄZKI:
montaż instalacji sanitarnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Okleśna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dąbrowa Tarnowska
  • Opublikowano: wczoraj

  • Monter instalacji sanitarnych, wod.-kan., c.o. i gaz.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dąbrowa Tarnowska
  • Opublikowano: 2020-11-24

  • Monter instalacji sanitarnych, wod-kan., c.o. i gaz.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dąbrowa Tarnowska
  • Opublikowano: 2020-11-24

  • wykonywanie instalacji sanitarnych, wod-kan. i gaz.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-11-21

  • Montaż instalacji sanitarnych i CO,Montaż i demontaż urządzeń / instalacji,Prace izolacyjne,Prace serwisowe,Praca na terenie całych Niemiec,Gotowość do pracy na montażach (głównie południowe Niemcy).Znajomość...

Back To Top