Praca: Monter konstrukcji stalowych

Ogłoszenie numer: 4517268, z dnia 2021-05-02

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • praca w krajach UE
  • montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania, regałów magazynowych na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi.

Wymagania

  • brak przeciwwskazań do prac na wysokościach;
  • wysoka motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność;
  • sumienność;
  • dokładność;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe;
  • znajomość rysunku technicznego (mile widziana);
  • poszukujemy osób z całej Polski.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • zakwaterowanie;
  • ekwiwalent pieniężny;
  • dojazdy na budowę firmową flotą samochodową;
  • odzież roboczą;
  • elektronarzędzia.