Praca: Monter / Monterka przekładników

Posiadasz doświadczenie na produkcji? Masz doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi?

Właśnie Ciebie szukamy. Aplikuj!

Monter / Monterka przekładników
Niepołomice

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową na pełen etat
  • pełne ubezpieczenie
  • wynagrodzenie  3000 zł brutto
  • premia miesięcznie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • praca na 1 zmianę
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
  • inne benefity
zadania
  • produkcja przekładników, zadania uzależnione od stanowiska pracy: np. lutowanie, wyginanie, wiercenie
  • obsługa elektronarzędzi
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

oczekujemy

  • zdolności manualne
  • zmysł techniczny
  • mile widziane uprawnienia na suwnice
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47