Praca: Nauczyciel - specjalista kształcenia specjalnego

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Nauczyciel - specjalista kształcenia specjalnego
Miejsce pracy: Radocza
Numer: StPr/20/0658
OBOWIĄZKI:
praca w charakterze nauczyciela specjalisty - kształcenia specjalnego. Wymiar czasu pracy: 4/18 etatu (4h/tygodniowo). Godziny pracy do ustalenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika specjalna
Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: praca z dzieckiem z autyzmem w normie intelektualnej

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, kierunek: pedagogika specjalna, umiejętność: praca z dzieckiem z autyzmem w normie intelektualnej

Miejsce pracy:

Radocza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

618,22 - 848,22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach