skip to Main Content

Praca: Operator CNC (k/m)


 

Firma Silberform Sp. z o.o. należy do niemieckiej grupy Silberform AG – wiodącej firmy w dziedzinie modelowania wirtualnego oraz fizycznego wykonywania modeli koncepcyjnych i ich dalszych modeli rozwojowych oraz prototypowych. Świadczy również usługi w dziedzinie wytwarzania narzędzi produkcyjnych, przyrządów i sprawdzianów oraz urządzeń montażowych i pomocniczych do linii produkcyjnych.

Dzięki posiadanemu „know-how“ popartemu wieloletnim doświadczeniem i zastosowaniu nowych technologii firma Silberform jest od wielu lat partnerem wiodących producentów z branży motoryzacyjnej i lotniczej.

 

Operator CNC (k/m)
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
 • obsługa frezarki sterowanej numerycznie,
 • przygotowanie narzędzi i materiałów do obróbki,
 • nadzorowanie procesu produkcji części (produkcja nieseryjna),
 • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
 • kontrola jakości wykonywanych detali.
Wymagania:
 • wykształcenie techniczne,
 • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku operatora frezarek CNC,
 • znajomość rysunku technicznego,
 • umiejętność obróbki skrawaniem i kontroli wykonywanych detali,
 • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania z pulpitu maszyny – Heidenhain.
Oferujemy:
 • konkurencyjne wynagrodzenie,
 • pakiet opieki medycznej LUXMED,
 • możliwość uczestnictwa w kursach języka niemieckiego,
 • atrakcyjne dofinansowanie pakietów sportowych,
 • realizację ambitnych i różnorodnych projektów,
 • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Silberform Sp. z o.o. sp. z siedzibą w Krakowie przy ul. Skotnickiej 252 a, zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez Silberform Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli życzą sobie Państwo, abyśmy zachowali nadesłane CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy umieścić w nim dodatkowo następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Silberform Sp. z o.o z siedzibą w Krakowie przy ul. Skotnickiej 252 a (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.)”
Administratorem Państwa danych osobowych jest Silberform Sp. z o.o z siedzibą w Krakowie.Przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lif. a) RODO). W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@silberform.ag.
Państwa dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, która została wyrażona w momencie wysyłania nam swojego zgłoszenienia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrazili Państwo zgodę) do innego administratora danych. Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na to stanowisko, a jeśli wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.
Państwa dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, firmom świadczącym na rzecz Silberform usługi informatyczne oraz firmie Silberform AG.
Nie przekazujemy Państwa danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem rekrutacja@silberform.ag.
APLIKUJ TERAZ

Back To Top