skip to Main Content

Praca: Operator maszyn czyszczących


Sądecki Urząd Pracy
Operator maszyn czyszczących
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/20/0648
OBOWIĄZKI:
Operator maszyn czyszczących.- obsługa maszyny czyszczącej kosze na pieczywoOferta pracy realizowana ze środków EFS w ramach RPO. Godziny pracy:5:00-13:00-21:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Trąbki
  • Opublikowano: dzisiaj

  • cięcie stali, szlifowanie , wiercenieWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: zdolności manualneWymagania inne:mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • obsługa piły stolarskiej, obsługa maszyn stolarskich

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wieprz
  • Opublikowano: wczoraj

  • Produkcja podzespołów metalowych praca przy maszynie produkcyjnejWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakWymagania inne:chęci do pracy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wieliczka
  • Opublikowano: wczoraj

  • Prace związane z produkcją wyrobów garmażeryjnych, obsługa linii technologicznych i maszyn pakujących, dbałość o czystość linii produkcyjnej, prace pomocniczeWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne...

Back To Top