skip to Main Content

Praca: Opiekun ekspozycji


Sądecki Urząd Pracy
Opiekun ekspozycji
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/20/0447
OBOWIĄZKI:
Opiekun ekspozycji- oferta stażu realizowana w ramach MPR" Konserwator". Wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie, komunikatywność, kultura osobista.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: Komunikatywność

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Carlsberg Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Co będziesz robić?Zadbasz o odpowiednią ekspozycję produktów zgodnie z ustalonymi zasadamiDbać o zapewnienie odpowiedniego zapasu produktów firmyAktywnie koordynować i obsługiwać akcje promocyjne w punktach...

Firma: Carlsberg Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko, Tarnów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Co będziesz robić?Zadbasz o odpowiednią ekspozycję produktów zgodnie z ustalonymi zasadamiDbać o zapewnienie odpowiedniego zapasu produktów firmyAktywnie koordynować i obsługiwać akcje promocyjne w punktach...

Firma: MS Services Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków, Oświęcim
  • Opublikowano: 2020-09-22

  • Posiadasz doświadczenie w pracy jako Promotor, Ambasador, Doradca Klienta, we wsparciu sprzedaży lub merchandisingu,Cechuje cię dobra prezencja, miła aparycja i komunikatywność,Łatwo nawiązujesz kontakty i szybko...

Back To Top