Praca: Pakowacz ręczny

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4660
OBOWIĄZKI:

Pakowanie lub opakowywanie gotowego wyrobu do opakowań: wyprasek, pudełek, kartonów, paczek lub skrzynek, przy czym czynność ta wykonywana jest ręcznie. Precyzyjne pakowanie wyrobów, aby zapewnić im skuteczne zabezpieczenie podczas transportu, układanie towarów w kartonach, foliowanie towaru.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: komunikatywność, sumienność , punktualność , chęć do pracy
Uprawnienia: dokładność, sumienność, umiejętność współpracy z innym pracownikami

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie