Praca: Pracownik działu logistyki

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik działu logistyki
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5712
OBOWIĄZKI:
Planowanie i obsługa procesów logistycznych związanych z zaopatrzeniem; realizowanie prac związanych z gospodarką magazynową; planowanie i obsługiwanie procesów logistycznych związanych z dystrybucją; gromadzenie i przygotowywanie danych wejściowych do obliczania kosztów logistycznych; sporządzanie protokołów niezgodności.Praca na umowie zlecenie 80 h miesięcznie, stawka 17 zł brutto za 1h
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: zorganizowanie, odpowiedzialność, opanowanie
Uprawnienia: dokładność, systematyczność, cierpliwość, praca w zespole,komunikatywność
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

Dyspozycyjność i gotowość do pracy w dni wolne, w trakcie natężenia prac związanych z działalnością firmy.Mile widziane wykształcenie na dowolnym kierunku związanym z zarządzaniem.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 360 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie