Praca: Sekretarka - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Sekretarka - staż
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/21/0057
OBOWIĄZKI:
Pomoc w pracy sekretariatów sądów podlegająca na: rozpisywaniu posiedzeń i wysyłce korespondencji sądowej, przepisywaniu pism na komputerze, obsługa fax-u i kserokopiarki, pomoc przy prowadzeniu urządzeń ewidencyjnych, wprowadzenie danych do systemu, układanie chronologiczne i zszywanie akt sądowych, drukowanie okładek aktowych, kserowanie akt wielotomowych itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa fax-u
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Zakopane

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem