Praca: Software Development Coordinator / Project Leader

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Software Development Coordinator / Project Leader
Nr ref.: SD/KRA/ASZ

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego. Z ich produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie. Firma tworzy technologie, które ich klienci nazywają swoją linią życia. Ich platformy technologiczne w dziedzinie komunikacji, oprogramowania, wideo i usług pomagają klientom pracować bezpieczniej i wydajniej.

Do działu odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie produktów do systemów komunikacji bezpieczeństwa publicznego, używanych w ponad 100 krajach na całym świecie, poszukujemy osoby na stanowisko Software Development Coordinator/ Project Lead.

Zadania:

  • odpowiedzialność za pomyślne dostarczanie nowych funkcjonalności na całym etapie projektu i powstawania produktu
  • koordynowanie dostaw i nadzór postępu wszystkich działań związanych z projektem we wszystkich zespołach
    programistycznych podczas fazy certyfikacji, wykonania i wydania
  • stałe monitorowanie jakości produktów
  • zarządzanie ryzykiem i problemami projektowymi, zapewnianie rozwiązań, tam gdzie ma to zastosowanie
  • ścisła współpraca z kierownikami zespołów Agile, architektami systemów, liderami integracji systemów i PMO
  • przeprowadzanie regularnych sesji I&A, wprowadzanie ulepszeń ukierunkowanych na efektywność procesów rozwoju produktu i dostaw

Wymagania

  • wyższe wykształcenie informatyczne,
  • potwierdzone doświadczenie w zarządzaniu projektami SW, szczególnie w przypadku projektów długoterminowych z napiętymi terminami
  • wysoka motywacja do dostarczania projektów na czas
  • zrozumienie procesów, praktyk i narzędzi produkcji oprogramowania
  • znajomość praktyk programistycznych Agile i Scrum
  • umiejętność rozwijania i utrzymywania silnych relacji
  • doskonałe umiejętności przywódcze i persfazyjne
  • doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej oraz prezentacji (w języku polskim i angielskim) na wszystkich poziomach organizacji
  • wiedza i doświadczenie w zarządzaniu zmianą
  • dbałość o szczegóły, umiejętności organizacyjne,
  • krytyczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

  • długofalową, bezpośrednią współpracę (nie outsourcing) w oparciu o umowę o pracę
  • komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)
  • elastyczne godziny pracy
  • szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,
  • dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
  • możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych, i szerokie możliwości rozwoju
  • bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu
  • boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne dla pracowników i ich rodzin
  • brak dress code

Pracę 100% zdalną podczas pandemii (później praca częściowo zdalna)

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu e-mail: iod@ifirma.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie przepis Kodeksu Pracy (art.22 1) a danych wykraczających poza zakres wynikający z przepisu podstawą będzie Twoja zgoda.Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zespół rekrutacyjny oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.