Praca: Specjalista ds. optymalizacji konwersji / conversion rate optimization

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. optymalizacji konwersji / conversion rate optimization
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0837
OBOWIĄZKI:
ZAPEWNIENIE BIEŻĄCYCH ZALECEŃ, W CELU ZAPEWNIENIA DOSTARCZENIA KLUCZOWYCH METRYK KPI, POPRZEZ CIĄGŁE TESTOWANIE STRON INTERNETOWYCH I ULEPSZANIE DOŚWIADCZEŃ UŻYTKOWNIKÓW. TWORZENIE I REALIZACJA PRODUKTÓW, TAKICH JAK : AUDYT STRONY INTERNETOWEJ, ANALIZA ANALITYCZNA, ANALIZA PODRÓŻY UŻYTKOWNIKA, PRZEGLĄD HEURYSTYCZNY, MAKIET, PRZEGLĄD ARCHITEKTURY INFORMACJI, PRZEPŁYW ZADAŃ, SCENARIUSZY UŻYTKOWNIKA I ROZWÓJ PERSONY. PRZEPROWADZANIE BADAŃ UX METODAMI JAKOŚCIOWYMI I ILOŚCIOWYMI. ZARZĄDZANIE I OPTYMALIZACJA STRON DOCELOWYCH, WEZWAŃ DO DZIAŁANIA (CTA) ORAZ FORMULARZY GENERUJĄCYCH LEADY. WYKONYWANIE TESTÓW A/B ORAZ CIĄGŁE MIERZENIE WYDAJNOŚCI CTA. WSPÓŁPRACA Z ZESPOŁAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA E-MAIL, MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE, SEO I PPC W CELU OPTYMALIZACJI KAŻDEJ ŚCIEŻKI KONWERSJI. ZWIĘKSZENIE WSPÓŁCZYNNIKA KONWERSJI I POZYSKIWANIE LEADÓW KWALIFIKOWANYCH MARKETINGOWO DLA ZESPOŁÓW SPRZEDAŻOWYCH. ZWIEKSZENIE EFEKTYWNOŚCI LEJKA MARKETINGOWEGO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie dotyczące optymalizacji konwersji, mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 17 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie