skip to Main Content

Praca: Stolarz


Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Stolarz
Miejsce pracy: Orawka
Numer: StPr/20/0902
OBOWIĄZKI:
wykonywanie i konserwacja elementów drewnianych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa maszyn do obróbki drewna

Miejsce pracy:

Orawka


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wieliczka
  • Opublikowano: dzisiaj

  • OBSŁUGA MASZYN STOLARSKICH: PILARKI FORMATOWEJ, WYRÓWNIARKI, STRUGARKI GRUBOŚCIOWEJ, PILARKI TAŚMOWEJ, SZLIFIERKI KRAWĘDZIOWEJ,ELEKTRONARZĘDZI RĘCZNYCH. MONTAŻ GOTOWYCH ELEMENTÓW U KLENTA, ZWYKLE PRACA W...

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Stolarz: - praca na stolarni przy produkcji schodów, blatów itd.Wymagania konieczne:Zawód: Stolarz* (wymagany staż - lata: 1)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • SKRĘCANIE,FREZOWANIE, KLEJENIE,SKŁADANIE PŁYT MEBLOWYCHPRACA NA TERENIE CAŁEGO KRAJUWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: dyspozycyjność do wyjazdów na terenie całego kraju

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Drwinia
  • Opublikowano: wczoraj

  • wykonywanie wyrobów z drewna i tworzyw drewnianych, obsługa maszyn stolarskichWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Back To Top