Praca: Technik informatyk/informatyk

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Technik informatyk/informatyk
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0843
OBOWIĄZKI:
1. utrzymanie strony internetowej Centrum oraz bieżące aktualizacje zawartych w niej informacji, 2. utrzymanie Biuletynu Informacji Publicznej (BIP) Centrum oraz bieżące aktualizowanie zawartych w niej informacji, 3. nadzór nad eksploatacją i konserwacją komputerów oraz urządzeń sieciowych, 4. zapewnienie dostępności Internetu na wybranych stanowiskach komputerowych, 5. usuwanie usterek technicznych i eksploatacyjnych sprzętu komputerowego, zgłaszanie do firm zewnętrznych awarii oraz problemów, 6. udzielanie instruktażu odnośnie obsługi sprzętu komputerowego i oprogramowania, 7. wdrażanie, obsługa i udzielanie instruktażu odnośnie zainstalowanych oprogramowań, 8. administracja oprogramowaniem oraz urządzeniami antywirusowymi Centrum, 9. montaż nowego sprzętu komputerowego oraz obsługa istniejącego sprzętu komputerowego, 10. usuwanie usterek technicznych i eksploatacyjnych sprzętu komputerowego, 11. administracja serwerami Centrum, 12. obsługa sieci informatycznej, 13. obsługa systemów monitoringowych, 14. bieżąca obsługa zdarzeń zgłaszanych przez użytkowników systemów informatycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, mile wyższe. Mile widziana znajomość systemów zewnętrznych: Portal Świadczeniodawcy, ISI, EWUŚ, KOWAL, GUS Portal Sprawozdawczy, KOLCE, MiniPortal UZP, PEF, SSMRZ, SMOPL; wymagana znajomość oprogramowania: a) VMWare-MS Windows Server 2008 i wzwyż, b) Active Directory, Hmail, DHCP Server, DNS Server-MS, c) Windows 7 10, poziom administracyjny, d) Oracle DB-Asseco InfoMedica (Asseco AMMS mile widziane), e) ESET Remote Administrator; znajomość najważniejszych protokołów VPN (PPTP, L2TP, L2TP over IPSec, IPSec (client server, point to point)

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie