skip to Main Content

Praca: Technik prac biurowych


Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Miechów
Numer: StPr/21/0022
OBOWIĄZKI:
prace biurowe, podpisywanie umów, rejestracja pism, obsługa administracyjna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Miechów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: wczoraj

  • - obsługa urządzeń biurowych, - sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej, - kompletowanie i porządkowanie dokumentów w firmie, - odbieranie połączeń telefonicznych, - obsługa kontrahentów...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: wczoraj

  • obsługa biura, obsługa interesantów, obsługa urządzen biurowych, obsługa komputera Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Segregacja i archiwizacja pism i dokumentów oraz dbałość o ich prawidłowy obieg. Umowa zlecenie 160 godzin miesięcznie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: angielski, w mowie -...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: wczoraj

  • praca biurowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak