skip to Main Content

Praca: Tyflopedagog


Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Tyflopedagog
Miejsce pracy: Tymbark
Numer: StPr/20/1124
OBOWIĄZKI:

nauczyciel wspomagający-nauczyciel specjalista

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne


Wymagania inne:

kurs lub studia podyplomowe ze specj. teflopedagiki

Miejsce pracy:

Tymbark


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 817 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Kuratorium Oświaty w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-03

  • Warunki pracyWyjazdy służbowe, w tym wykonywanie czynności służbowych ( kontrole szkół i placówek oświatowych) poza siedzibą urzędu. W siedzibie urzędu pracownik wykonuje czynności o charakterze statycznym,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2020-08-26

  • Pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekunczo-wychowawczej. Staż w godz. 8.00-16.00Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Rabka-Zdrój
  • Opublikowano: 2020-08-21

  • wykonywanie obowiązków pedagoga szkolnego zgodnie z rozporządzeniem MENWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brakUprawnienia: Przygotowanie pedagogiczneUprawnienia: praca z dziećmi, udzielanie...

Back To Top