Praca: Kierowca samochodu do 3.5 t

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Kierowca samochodu do 3.5 t
Miejsce pracy: Chełmek
Numer: StPr/jokr/24/0466
OBOWIĄZKI:
załadunek i rozładunek towarów, wypełnianie dokumentacji transportowej, kontakt z klientem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe - min. rok, prawo jazdy kat. B.Miejsce wykonywania pracy: praca na terenie Polski oraz w krajach UE - praca w delegacjach - powrót raz na 2-3 tygodnie. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony

Miejsce pracy:

Chełmek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu