skip to Main Content

Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Wolbrom
Numer: StPr/24/0438
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zawodowe lub techniczne kierunek kosmetyczka, umiejętnośc pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Wolbrom


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Obsługa klienta, wykonywanie manikiur, pedicure różnymi metodami, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp. Wymagania inne: Wymagane umiejętności zawodowe, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: wczoraj

  • wykonywanie pedicure Wymagania inne: doświadczenie kosmetyczne

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • -wykonywanie zabiegów manicure, pedicure,-wykonywanie manicure i pedicure hybrydowego,-stylizacja paznokci,-rekomndowanie i sprzedaż pielęgnacji domowej,-umawianie wizyt w systemie Versum,-prowadzenie opieki nad klientem od...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice
  • Opublikowano: wczoraj

  • -przeprowadzanie wywiadu z klientem,-diagnozowanie stanu skóry i płytki paznokci,-usuwanie martwego naskórka rożnymi technikami,-masaż dłoni,-wykonywanie manicure hybrydowego żelowego klasycznego,-przedłużanie paznokci...