skip to Main Content

Praca: Magazynier-kierowca


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Magazynier-kierowca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1930
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw, załadunek/rozładunek towaru, dostarczenie towaru do klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B *


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Siepraw
  • Opublikowano: dzisiaj

  • - pakowanie towaru do wysyłki, - układanie towaru w wyznaczonym do tego miejsca w magazynie, - pomoc w załadunku towaru, - przygotowanie zamówień dla klientów, - dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagania dodatkowe:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gręboszów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Przyjmowanie, wydawanie towarów, układanie towaru na półkach, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym, kontrola stanów magazynowych, dbanie o porządek na magazynie. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wola Batorska
  • Opublikowano: dzisiaj

  • konfekcjonowanie i pakowanie zamówień, wydawanie kurierowi Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gdów
  • Opublikowano: wczoraj

  • kompletowanie zamówień; ( przygotowanie towaru do wysyłki);realizacja zamówień zgodnie z dokuentacją; dbanie o porządek w magazynie; przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych i zwrotów Wymagania konieczne: Wykształcenie:...