skip to Main Content

Praca: Operator koparki


Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Operator koparki
Miejsce pracy: Wierzbno (pow. proszowicki, gm. Koniusza), Wierzbno
Numer: StPr/24/0187
OBOWIĄZKI:
prace związane z prowadzeniem wykopów, roboty budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Operator koparki wielonaczyniowej klasy I


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wierzbno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Olesno (pow. dąbrowski, gm. Olesno), Olesno
  • Opublikowano: 2024-05-15

  • Wykonywanie wykopów, odspajanie gruntu terenu za pomocą koparki, rozmieszczanie i segregowanie produktów pracy koparki Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie bez...

Firma: Nowak-Mosty Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2024-05-13

  • (możliwość pracy w delegacji) realizacja prac transportowych i załadunkowych, przestrzeganie zasad BHP, dbanie o powierzony sprzęt praca na koparce gąsienicowej operowanie maszynami zgodnie z wytycznymi kierownika budowy...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowe Bystre
  • Opublikowano: 2024-04-24

  • obsługa koparki, wykonywanie prac ziemnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Operator koparkoładowarki Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Firma: Nowak-Mosty Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2024-04-24

  • (możliwość pracy w delegacji) realizacja prac transportowych i załadunkowych, przestrzeganie zasad BHP, dbanie o powierzony sprzęt praca na koparce gąsienicowej operowanie maszynami zgodnie z wytycznymi kierownika budowy...