Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/24/0023
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Targ

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Przestrzeganie zasad BHP. Zmywanie naczyń. Pomoc przy obróbce warzyw. Przyjmowanie dostaw kuchennych. Wymiar czasu pracy od 150 h- 160h / miesiąc. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wieliczka

  • Przygotowanie potraw, -obieranie warzyw,-przygotowanie i obróbka mięś,-utrzymywanie w czystości stanowisk pracy,-zmywanie naczyń. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: 2024-05-17

  • Mycie naczyń, pomoc w przygotowaniu potraw, podstawowe zasady BHP, obieranie warzyw, utrzymywanie stanowiska pracy w czystości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: badania sanepidowskie...

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krzeszowice
  • Opublikowano: 2024-05-16

  • wg zakresu obowiązków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wymagane doświadczenie zawodowe