skip to Main Content

Praca: Pracownik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Andrychów
Numer: StPr/24/0583
OBOWIĄZKI:
zadania i czynności pomocnicze i usługowe w stosunku do innych stanowisk w zakładzie pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Andrychów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • wg. zał. um nr 159/2024/FP Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: dyspozycyjność Uprawnienia: terminowość Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: kultura osobista Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Szlachtowa
  • Opublikowano: 2024-04-29

  • zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Klucze
  • Opublikowano: 2024-04-29

  • zgodny ze stanowiskiem Wymagania inne: Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Rytro
  • Opublikowano: 2024-04-28

  • Prace porządkowe na terenie gminy Rytro Wymagania inne: