Praca: Pracownik ubojowo - rozbiorowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Pracownik ubojowo - rozbiorowy
Miejsce pracy: Dulowa
Numer: StPr/24/0385
OBOWIĄZKI:
dokonywanie uboju i obróbki poubojowej drobiu; rozbiór drobiu; pakowanie mięsa drobiowego; obróbka elementów zasadniczych zgodnie z wymaganiami do handlu i przetwórstwa; wykrawanie i klasyfikowanie mięsa drobnego; przygotowanie do załadunku mięsa; sprzątanie stanowiska pracy; utrzymywanie w należytym stanie sanitarnym maszyn i urządzeń; mycie i odkażanie pomieszczeń produkcyjnych; przestrzeganie zasad BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : staranność, dokładność, rzetelność, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Dulowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie