Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Zawoja
Numer: StPr/24/0395
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc w obsłudze Wystawy Stałej ( m.in. oprowadzanie turystów indywidualnych jak i grup zorganizowanych).2. Sprzedaż biletów, wydawnictw oraz pamiątek w punkcie sprzedaży na Wystawie Stałej.3. Prace związane z bieżącym utrzymaniem Ogrodu Roślin Babiogórskich i Ogrodu Zmysłów - pielenie, koszenie, czyszczenie ścieżek w OR oraz w OZ, drobne prace porządkowe.4. Pomoc w zakresie utrzymania szlaków i ścieżek edukacyjnych Parku (sprzątanie szlaków, sprzątanie ścieżek edukacyjnych etc.)5. Praca w terenie (monitoring szlaków, obserwacje przyrodnicze).6. Pomoc w organizacji wydarzeń o charakterze edukacyjnym - przygotowanie materiałów do obsługi stoiska edukacyjnego podczas imprez plenerowych.7. Udział w imprezach plenerowych - stoisko BPN. 8. Inne prace bieżące wynikające z potrzeb związanych z realizacją zadań edukacyjnych Parku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Miejsce stażu: Zawoja,Wybrany kandydat na staż będzie zobowiązany dostarczyć zaświadczenie o niekaralności.

Miejsce pracy:

Zawoja

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej