Praca: Specjalista ds. pr i marketingu

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. pr i marketingu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2272
OBOWIĄZKI:
Promowanie Comarch S.A. na meczach hokeja bądź piłki nożnej MKS Cracovii jako zawodnik
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: gruziński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: dokładność, systematyczność, cierpliwość, praca w zespole,komunikatywność

Wymagania inne:

umiejętność zawodowej gry w piłkę nożną bądź hokej

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie