Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Jankowa
Numer: StPr/24/0375
OBOWIĄZKI:
sprzedawż towarów; praca na kasie fiskalnej i terminalu; przyjmowanie towarów i sprawdzanie zgodności z fakturami; metkowanie; eksponowanie towarów na półkach sklepowych; dbałość o czystość, higiene i estetykę sklepu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie średnie; komunikatywność; dokładność; uczciwość; wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Jankowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach