skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/24/0206
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Podstawowa znajomośc języków obcych.

Miejsce pracy:

Nowy Targ


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: AGATA Spółka Akcyjna
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji. Od kandydatów oczekujemy: Doświadczenie w...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Proszowice
  • Opublikowano: 2024-04-30

  • sprzedaż w stacji paliw Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Opatkowice
  • Opublikowano: 2024-04-30

  • obsługa klienta. sprzedaż produktów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: praca od zaraz, mile widziana obsługa kasy fiskalnej, książeczka do...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz
  • Opublikowano: 2024-04-30

  • Sprzedaż odzieży męskiej. Wymagania inne: Wymagane wykształcenie min. zawodowe.