skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Sprzedawca
Miejsce pracy: Nowy Wiśnicz
Numer: StPr/24/0236
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów w sklepie spożywczo-przemysłowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe. Uczciwość, dyspozycyjność, dobra komunikacja z klientami.Prace interwencyjne w ramach EFS+ I

Miejsce pracy:

Nowy Wiśnicz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jeżówka
  • Opublikowano: wczoraj

  • sprzedaz art. spożywczo-przemysłowych Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Balin
  • Opublikowano: wczoraj

  • Sprzedaż towaru, wykładanie, cenowanie, obsługa kasy fiskalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wieliczka
  • Opublikowano: 2024-05-09

  • Praca sprzedawcy (doradcy klienta) w sklepie ogólnobudowlanym, wymagana obsługa komputera oraz drukarki fiskalnej, mile widziana znajomość asortymentu: panele podłogowe i ścienne, deski podłogowe, stolarka drzwiowa itp....

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jordanów
  • Opublikowano: 2024-05-09

  • - obsługa klienta- obsługa kasy fiskalnej- wykładanie towaru- obsługa teminala płatniczego- wycena towaru - przyjmowanie towaru- dbanie o porządek i estetykę sklepu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...