Praca: Wędzarz - pracownik obróbki cieplnej

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Wędzarz - pracownik obróbki cieplnej
Miejsce pracy: Nowa Wieś Szlachecka
Numer: StPr/2024-04-26/1017
OBOWIĄZKI:
Praca przy obróbce termicznej wyrobów - wędzenie, parzenie, gotowanie, pomoc pozostałym pracownikom.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie dowolne, pracowitość, sumienność, dokładność, mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Szlachecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego