Praca: Koordynator Projektów Inwestycyjnych

Koordynator Projektów Inwestycyjnych

Miejsce pracy:
Kraków

Współpraca w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa

Główne zadania
  • Wdrażanie nowych projektów zmierzających do zwiększenia zdolności produkcyjnych lub optymalizacji kosztów na Zakładach;
  • Koordynacja zadań między działami w zakresie wdrażanych projektów;
  • Współtworzenie długoterminowych planów inwestycyjnych pod kątem rozwoju produkcji;
  • Opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną wdrażanych projektów;
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji biznesowych.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki techniczne (górnictwo, geologia, geodezja);
  • Bardzo dobra znajomości programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel oraz MS Power Point);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale technicznym, utrzymaniu ruchu i/lub planowaniu produkcji w zakładzie produkcyjnym/górniczym;
  • Mile widziane doświadczenie związane z zarządzeniem projektami;
  • Mile widziana znajomość programu AutoCAD;
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych.
Oczekiwania interpersonalne
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów;
  • Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia;
  • Samodzielność, inicjatywa i pro aktywność w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie zdolności organizacyjne;
  • Otwartość na zmiany i gotowość do podejmowania wyzwań;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karty sportowe, bony świąteczne, dostęp do platformy My Benefit, dzień wolny z okazji Barbórki etc.;
  • Programy szkoleniowe dla pracowników w formie stacjonarnej i online;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w przyjaznym zespole, w którym ceni się twórcze myślenie, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami;
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu;
  • Szansę rozwoju kariery w organizacji i międzynarodowych strukturach CEMEX.