Praca: Młodszy Specjalista ds. Marketingowego Wsparcia Sprzedaży (przemysł chemiczny)

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Młodszy Specjalista ds. Marketingowego Wsparcia Sprzedaży (przemysł chemiczny)
Miejsce pracy: Kraków

Cechy idealnego kandydata:
  • Posługujesz się biegle programem Power Point oraz innymi programami graficznymi, znasz zagadnienia związane z Social Media, E-mail Marketing
  • Jesteś osobą komunikatywną, potrafisz wyjść z inicjatywą oraz budować pozytywne relacje w zespole
  • Jesteś kreatywny i potrafisz wdrażać nowe rozwiązania do pracy zespołu
  • Chcesz pracować w marketingu technicznym i rozumiesz zagadnienia z dziedzin: chemia, kosmetologia, farmacja i pokrewne
  • Jesteś osobą elastyczną, potrafisz wydajnie pracować pod presją czasu w środowisku międzynarodowym
  • Jesteś wysoce zmotywowany i chcesz stanowić mocne wsparcie dla zespołu
  • Skończyłeś studia z zakresu: chemii, biotechnologii, technologii chemicznej lub pokrewnych, interesują Cię zagadnienia z dziedziny marketingu lub ukończyłeś studia w tym zakresie oraz interesujesz się zagadnieniami z dziedzin: farmacja, kosmetologia, surowce chemiczne
Pożądane:
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle chemicznym
Twoje główne zadania na tym stanowisku:
  • Zbieranie i analizowanie danych z badań rynkowych
  • Współpraca z aktualnymi i potencjalnymi klientami oraz z mediami
  • Tworzenie / tłumaczenie udostępnianych treści marketingowych
  • Ścisła współpraca z działem marketingu oraz z zespołem sprzedaży w celu opracowania odpowiednich treści związanych z rozwojem produktów
  • Wsparcie zespołu sprzedaży podczas przygotowań do działań marketingowych takich jak: seminaria dla klientów, targi branżowe oraz inne wydarzenia
  • Wspieranie pracowników sprzedaży poprzez dostarczanie aktualnych danych sprzedażowych, trendów rynkowych, nowych informacji o produkcie
  • Pozostawanie na bieżąco z trendami branżowymi i działaniami konkurencji
  • Śledzenie aktualności i dbanie o aktywność w mediach społecznościowych
  • Ścisła współpraca z różnymi działami w firmie
Co możemy Ci zaoferować?
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia w Polsce i za granicą
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEKRA Praca Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Back To Top