Praca: Administrator stron internetowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Administrator stron internetowych
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/20/0208
OBOWIĄZKI:
prowadzenie sklepu internetowego, odpowiedzialność za jego poprawne funkcjonowanie,kreowanie i odpowiedzialność za marketing internetowy,tworzenie zautomatyzowanych kampanii marketingowych,zarządzanie budżetem marketingowym, rozliczanie z działem księgowości,nawiązywanie kontaktu z klientami,współpraca z grafikami/programistami,raportowanie działań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie: min średnie, doświadczenie zawodowe: doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu sklepu internetowego ( wiedza na temat budowy i zasad funkcjonowania), doświadczenie w zakresie e-commerce, doświadczenie na podobnym stanowisku. Umiejętności: znajomość obsługi i specyfiki serwisów społecznościowych (LinkedIn, Facebook, You Tube, Twitter), znajomość marketingu internetowego, znajomość Corel Draw. Język angielski komunikatywny. Możliwość zatrudnienia od 15.07.2020. Umowa na okres próby 3 m-ce z możliwością pracy stałej. Wynagrodzenie od 2600 zł do 3100 zł brutto. CV prosimy wysyłać na adres hello@nicacoolers.comProsimy o umieszczenie na CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę NICA Coolers Sp. z o.o., oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (RODO)

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Back To Top