Praca: Agent – Mobilny Sprzedawca

OTWÓRZ SKLEP MOBILNY W SWOJEJ OKOLICY pod marką abc na kołach!

abc na kołach to jedyna w Polsce sieć wygodnych, ogólnospożywczych sklepów mobilnych,
które regularnie odwiedzają Klientów w najmniejszych miejscowościach,
gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych.

Zapewniamy:
  • Gwarantwane wynagrodzenie nie miniejsze niż 4 tyś zł. netto
  • Dodatkowo atrakcyjny system prowizyjny
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Wsparcie dużej firmy o stabilnej pozycji rynkowej
  • Kompletny system kasowy
  • Specjalistyczne auto
Wymagamy:
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej
  • Zaangażowania i pozytywnego nastawienia, szczególnie w relacjach z Klientami

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Biały Dunajec
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Sprzedaż towarów, przygotowywanie/ wykładanie towarów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalejWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakJęzyk: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegłyUprawnienia:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Roczyny

  • Sprzedawanie artykułów kosmetycznych, suplementów, kremów, prowadzenie rozliczeńWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: kurs: obsługa komputera

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Czarny Dunajec

  • obsługa klientów, dbanie o estetykę asortymentu - prezentacja towaru, przyjmowanie dostaw, zamawiane towarów, umieszczanie towarów na półkachWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,...

Firma: Grupa Inter Cars
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

  • Opis stanowiska:obsługa klienta w zakresie sprzedażyinformowanie klientów o dostępnej ofercie handlowejzgłaszanie wniosków dotyczących uzupełnienia ofertyOd kandydatów oczekujemy:doświadczenia w sprzedaży części do...

Back To Top