Praca: Analityk b2c back office

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk b2c back office
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/6460
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:- nadzór nad poprawnością zarejestrowania transakcji z kanałów sprzedaży bezpośredniej B2C w systemie SAP;- przetwarzanie różnych typów windykacji związanych z kanałami sprzedaży B2C: wysyłka odpowiadających im rachunków w SAP, śledzenie otwartych pozycji i komunikacja z odpowiednimi działami w celu rozwiązywania problemów;- prowadzenie dokładnych rachunków należności i księgowań zgodnie z polityką i procedurami firmy;- monitorowanie i reagowanie na bieżące problemy;- efektywną współpracę ze wszystkimi interesariuszami danego procesu (rynek, łańcuch dostaw, dostawca usług logistycznych, płatniczych, cyfrowych);- aktywny udział w standaryzacji procesów w firmie;- obsługa klienta na wysokim poziomie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: księgowość/finanse/ekonomia
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: księgowość/ finanse/ ekonomia / inne. Doświadczenie zawodowe: minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z księgowością lub finansami lub analityką finansową. Umiejętności: znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel), SAP. Znajomość języków obcych: - ukraiński, rosyjski (głównie języki komunikacji z klientem i interesariuszami) poziom znajomości: biegły, - angielski (główny język komunikacji w firmie) poziom znajomości: biegły

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 686 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie