Praca: Analityk biznesowo-finansowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk biznesowo-finansowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5004
OBOWIĄZKI:
Przygotowania analitycznych raportów finansowych z działalności; Tworzenie tabel rozliczeniowych, Tworzenie automatycznych kalkulatorów analitycznych i finansowych/podatkowych; Tworzenie projektów budżetów we współpracy z księgowymi i doradcami podatkowymi, tworzenie projektów - symulacji budżetowej/kosztów i sprzedaży/przychodów/dochodów/zysków. Tworzenie projektów zarządzania finansami podmiotu. Tworzenie projektów zarządzania procesami kontrolującymi działalność podatkową podmiotu. Tworzenie raportów. Tworzenie biznes-planów projektowych z przydzieleniem największej uwagi kwestiom finansowym., na podstawie zmieniających się norm prawnych i spójnych z czynnym ustawodawstwem obowiązującym.Umowa o dzieło
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie