Praca: Analityk operacji powierniczych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk operacji powierniczych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4155
OBOWIĄZKI:
Monitorowanie aktywności na funduszach inwestycyjnych takich jak: dzienne sprawdzanie przepływów pieniężnych, weryfikacja oraz uzgadnianie aktywów dla poszczególnych inwestycji funduszu, sprawdzanie obliczonej wcześniej wartości netto funduszu inwestycyjnego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: finanse, inżynieria. Min 2,5 roku pracy w środowisku międzynarodowym na stanowiska związanym z finansami lub informatyką. Odpowiedzialność za wycenę funduszy inwestycyjnych, przygotowywanie oraz analizę raportów dotyczących funduszy inwestycyjnych, umiejętność obliczania i raportowania wartości aktywów netto NAV - net asset value, jednostek funduszy inwestycyjnych; wykonywania zadań operacyjnych, m. in monitorowanie sald gotówkowych , transkacji księgowych transferów gotówkowych i innych transakcji; Wiedza dot.wyceniania funduszy; zarządzanie zespołem, kontrolowanie sprzedaży, zaawansowana umiejetność obsługi komputera, praktyczna znajmość Microsoft Excel i Word; Dobre zdolności analityczne i numeryczne; Pełna odpowiedzialność za powierzone działania, Wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność współdziałania w zespole. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 686 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Back To Top